Apie mus

viskas prasidėjo nuo poreikio sau

Paversk aistringą pomėgį darbu ir tau niekada neteks dirbti!

Kai iš hobio, tampa pačiu mylimiausiu darbu, supratau tik gerokai įsiliejus į kvepalų pasaulį. Pirmas, antras, trečias buteliukai tik sau, o ketvirtas jau tapo noru pasidalinti ir papasakoti ką jaučiu, kokios aromatų natos atsiskleidžia, kokie prisiminimai iškyla, ne tik su draugais, bet ir su visais Jumis, mano mieli parfumerijos gerbėjai, kvapomanai.

Ir taip jau dešimtmetį dirbu savo mėgstamiausią ir mylimiausią darbą su nišiniais kvepalais, Ispaniška dermatologų patikrinta kosmetika, bei namams skirta produkcija, parfumuotais skalbikliais, namų kvapais, bei žvakėmis.  

PrabangiDz – tai mano išpuoselėti, su meile kurti ir įgyvendinti kvapų namai. Labai tikiuosi, kad kiekvienas čia atrasite save.  

Vaida Dz

Prabangidz Kvepalai moterims

Prabangi Dz

asortimentas

NIŠINIAI KVEPALAI Jam IR Jai

Mūs asortimente rasite kokybiškus pasaulinių prekių ženklų nišinius kvepalus ir kvepalus automaizeriuose. Išsirinkite patinkančių aromato natų dovaną sau ir savo brangiam žmogui!

PRODUKTAI NAMŲ JAUKUMUI

“PrabangiDz” rasite kvapus, žvakes, skalbiklius ir kitas priemones, kurių pagalba sukursite jaukią ir švarią namų aplinką. Sukurkite sau tobulą namų aurą!

KOSMETIKA ODOS PRIEŽIŪRAI

Kokybiška, nuostabaus kvapo ir geros konsistencijos kosmetika veido ir kūno priežiūrai tiesiai iš saulėtos Ispanijos. Pasirūpinkite savo odos grožiu ir komfortu!

Prekės ženklai

Mūsų asortimente – tik pasaulyje pripažinti prekių ženklai