Kvepalų kategorijos

Pagrindinės kvepalų aromatų kategorijos ir jų aprašymai, lengvesniam Jūsų pasirinkimui perkant kvepalus internetu.

VAISINIAI KVEPALAI
Sportiškumą ir aktyvumą spinduliuojantys kvepalai. Nuo gaivių iki vaisinių.Puikiai tinkantys naudoti dienomis.Pagrindiniai akordai randami vaisiniuose aromatuose- ananasų, persikų, obuolių ir citrusinių vaisių miksai akimirksniu suaktyvina organizmą ir protą. Jeigu norite, kad jus lydėtų energija, žvalumas, ryžtas ir pozityvus nusiteikimas visą dieną- rinkitės vaisių lengvumo aromatus.

GĖLIŲ KVEPALAI
Grupė jungianti kvepalus, kur dominuojanti yra gėlės – arba viena, arba puokštėje su kitomis natomis – gaiviomis vaisių arba miško. Dauguma yra gaivūs ir lengvi. Tokių kvepalų kūrimui dažniausiai naudojami rožė, jazminai, našlaitė, alyvos, pakalnutė, narcizas, tuberoza, apelsino žiedai, irisai, ylangas. Tai universali kvepalų grupė, todėl tinka klasikinio stiliaus moterims, norinčioms kvepėti vakarėlyje ar darbe.

CITRUSINIAI KVEPALAI
Aromatai pasižymi žvalumu ir šviežumu, kurio itin norisi pavasario ir vasaros mėnesiais, kuomet pradeda busti gamta.Dažnai randami vaisiai natose:mandarinai, greipfrutai, citrinos bei citrusinės žaliavos (pvz., citrinžolė), bergamotė. Šie aromatai suteikia gaivumą,optimizmo ir elegancijos.

MEDIENOS KVEPALAI
Kvepalai pasižymi ištaigingu medienos natų pobūdžiu, kurios gaunamos iš visų miško medžiagų,derva, samanomis, žieve, kankorėžiais ir baigiant šaknimis. Tokie augalai kaip pačiulis arba auksabarzdis turi itin žemiško medienos charakterio, todėl dažnai aptinkami šio tipo kvepaluose.Medienos ingredientai suteikia kvapui sodrumo, šilumos, elegancijos bei gilumo. Aromatai, kuriuose dominuoja medienos natos paprastai yra santalo, pušies, pačiulio, kedro bei ūdo.

RYTIETIŠKI KVEPALAI
Kvepalai dvelkiantys šiluma ir paslaptimi, kurie jiems suteikia egzotinės natos akcentai. Moteriški rytietiški kvepalai dažnai turi sunkų gėlių atspalvį,vyriškuose išryškėja citrusiniai vaisiai, mediena.Kategorija turi gausybę unisex. Švelnūs elementai juose yra vanilė, cinamonas, gvazdikėliai, muskusas, jazminai, ambra, ylang-ylang žiedai, su dervos ir smilkalų prisilietimais. Jausminga ir seksuali kategorija.

Atrask ir išbandyk naujus aromatus kartu su PrabangiDz.lt.